Producenci
Promocje
MIRALS Wildschwein Snack - przysmaki treningowe z mięsa dzika 100 g (data ważności 05/2024)
MIRALS Wildschwein Snack - przysmaki treningowe z mięsa dzika 100 g (data ważności 05/2024)

19,89 zł

Cena regularna: 23,40 zł

Najniższa cena: 23,40 zł
szt.
MIRALS Rind - kiełbasa treningowa z mięsa wołowego 800 g (data przydatności 05/2024)
MIRALS Rind - kiełbasa treningowa z mięsa wołowego 800 g (data przydatności 05/2024)

37,50 zł

Cena regularna: 46,90 zł

Najniższa cena: 46,90 zł
OUTWARD HOUND FUN FEEDER® LARGE/REGULAR  Miska spowalniająca
OUTWARD HOUND FUN FEEDER® LARGE/REGULAR Miska spowalniająca

70,30 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
GAME DOG Iceland Fish Oil 33/22 250 ml (data przydatności 05/2024)
GAME DOG Iceland Fish Oil 33/22 250 ml (data przydatności 05/2024)

59,25 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
szt.
Blog kategorie

Zapraszamy Państwa na zakupy z rabatem w dniach 19-21 kwietnia br. Po wpisaniu i aktywowaniu w koszyku hasła WIOSNA2024 otrzymacie Państwo 10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty.


 

Zwroty i reklamacje

Jeśli po otrzymaniu przesyłki od nas dojdziesz do wniosku, że nie jesteś zadowolony z zakupów i towar nie spełnia Twoich oczekiwań, bądź w czasie użytkowania okazało się, że ma według Ciebie wady, napisz nam o tym na adres sklep@airanddogs.pl. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, nie później niż w ciągu 48 godzin i razem ustalimy strategię działania. Zwroty i reklamacje podlegają ogólnym zasadom postępowania, które przedstawiamy Ci poniżej.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.


2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać firmą kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (Pocztex) na adres:
A11R Agnieszka Bednarek
ul. Olchowa 9
72-004 PILCHOWO

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, w przypadku zawarcia umowy sprzedaży na odległość, masz prawo w ciągu 14 dni kalendarzowych na zwrot towaru bez podawania przyczyny i bez dodatkowych kosztów (nie licząc kosztów odesłania zakupionych produktów na adres naszego sklepu). 
Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, poinformuj nas o tym fakcie - wypełnij i wyślij potrzebne oświadczenie przed upływem 14 dni kalendarzowych na adres korespondencyjny (A11R Agnieszka Bednarek ul. Olchowa 9 72-004 PILCHOWO) lub e-mailowy sklep@airanddogs.pl. Następnie prześlij zakupiony u nas produkt i oświadczenie firmą kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (Pocztex) na nasz adres: 

A11R Agnieszka Bednarek
ul. Olchowa 9
72-004 PILCHOWO

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Możesz skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. Link do formularza:

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,45,865,12,1,wzor-oswiadczenia-o-odstapieniu-od-umowy-zawartej-na-odleglosc.html

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później jednak niż 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwrócić Ci wszystkie dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostawy zakupionego produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym sklepie).

Zwrot płatności zrobimy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki wybrałeś Ty podczas zakupów u nas, chyba że zgodzisz się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 


 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt z nami

sklep@airanddogs.pl

.

  

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl