Producenci
Promocje
SODAPUP Wave Design Ebowl - miska spowalniająca dla dużych psów
SODAPUP Wave Design Ebowl - miska spowalniająca dla dużych psów

84,15 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
SODAPUP Honey Comb Ebowl - miska spowalniająca dla dużych psów
SODAPUP Honey Comb Ebowl - miska spowalniająca dla dużych psów

84,15 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 87,12 zł
SODAPUP Great Outdoors Ebowl - miska spowalniająca dla dużych psów
SODAPUP Great Outdoors Ebowl - miska spowalniająca dla dużych psów

84,15 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
SODAPUP Mandala Feeder Miska dla psa
SODAPUP Mandala Feeder Miska dla psa

63,74 zł

Cena regularna: 74,99 zł

Najniższa cena: 63,74 zł
Blog kategorie

Darmowa dostawa już od 179 zł!


 

Zwroty i reklamacje

Jeśli po otrzymaniu przesyłki od nas dojdziesz do wniosku, że nie jesteś zadowolony z zakupów i towar nie spełnia Twoich oczekiwań, bądź w czasie użytkowania okazało się, że ma według Ciebie wady, napisz nam o tym na adres sklep@airanddogs.pl. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, nie później niż w ciągu 48 godzin i razem ustalimy strategię działania. Zwroty i reklamacje podlegają ogólnym zasadom postępowania, które przedstawiamy Ci poniżej.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.


2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać firmą kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (Pocztex) na adres:
A11R Agnieszka Bednarek
ul. Olchowa 9
72-004 PILCHOWO

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, w przypadku zawarcia umowy sprzedaży na odległość, masz prawo w ciągu 14 dni kalendarzowych na zwrot towaru bez podawania przyczyny i bez dodatkowych kosztów (nie licząc kosztów odesłania zakupionych produktów na adres naszego sklepu). 
Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, poinformuj nas o tym fakcie - wypełnij i wyślij potrzebne oświadczenie przed upływem 14 dni kalendarzowych na adres korespondencyjny (A11R Agnieszka Bednarek ul. Olchowa 9 72-004 PILCHOWO) lub e-mailowy sklep@airanddogs.pl. Następnie prześlij zakupiony u nas produkt i oświadczenie firmą kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (Pocztex) na nasz adres: 

A11R Agnieszka Bednarek
ul. Olchowa 9
72-004 PILCHOWO

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Możesz skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. Link do formularza:

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,45,865,12,1,wzor-oswiadczenia-o-odstapieniu-od-umowy-zawartej-na-odleglosc.html

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później jednak niż 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwrócić Ci wszystkie dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostawy zakupionego produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym sklepie).

Zwrot płatności zrobimy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki wybrałeś Ty podczas zakupów u nas, chyba że zgodzisz się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 


 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt z nami

sklep@airanddogs.pl

.

  

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl